Yasal Uyarı

Bu web sitesi, Türkiye Barolar Birliği'nin Meslek Kurallarına ve Reklam Yasağı Kuralları'na uymaktadır. Site içeriği, logosu ve kendisi, reklam veya iş geliştirme amacıyla kullanılamaz. Bu web sitesine link oluşturmak kesinlikle yasaktır.

Sitemizde yer alan bilgiler, hukuki bir görüş veya tavsiye niteliği taşımamaktadır. Sitemizde yer alan bilgiler, metinler ve yayınlar hakkında güvenilirliği ve doğruluğu konusunda sorumluluk kabul etmiyoruz.

Bu web sitesi ve içeriği, sadece hukuk büromuzun mevcut müvekkillerinin yanı sıra, hukuk büromuza iş başvurusu yapmak isteyenler için hazırlanmıştır. Web sitemiz ve içeriği, kesinlikle avukatlık ilişkisi kurulması veya hukuki bir tavsiye verilmesi için bir davet veya öneri niteliği taşımamaktadır.

Web sitemiz aracılığıyla, iş kabul edilmeden önce çalışma şartlarımız hakkında açıkça anlaşma sağlanmadıkça, hukuki hizmet talebinde bulunmak veya hukuki işlem talimatı vermek, bizimle avukat-müvekkil ilişkisi kurmaz.

Bu web sitesinde yer alan metinler ve site tasarımında kullanılan içerik, tamamen hukuk büromuza aittir. Bu içeriğin izni dahilinde, sitemizden edinilebilir. İzinsiz olarak tamamen veya kısmen kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya başka bir yerde yayınlanamaz veya dağıtılamaz.

WhatsApp Destek Hattı